Bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums “Bērnu svētki” Skrudalienas pagasta bibliotēkā

Jau kopš 1925. gada 1. jūnijs tiek atzīmēts kā Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Tie ir svētki bērniem, kas turklāt vēl ir mācību gada beigas un brīvdienu sākums. Atzīmējot šos svētkus, 1.jūnijā daudzviet Latvijā notika dažādi izklaidējoši pasākumi. Mūsu bibliotēkā arī notika “Bērnu svētki”
No sākuma bērni spēlēja spēli  “Atrodi paslēpto mantu” Sadalījās divās komandās:” Ērgļi” un “Brīvdienas”. Atminot mīklu, bērni meklēja pagalmā paslēpto mantu.  Pēdējā mīkla bija saistīta ar grāmatu plauktiem, bija jāatrod Nikolaja Nosova un Māra Runguļa grāmatas . Bērni ļoti ātri minēja mīklas, labi orientējās apkārtnē. Viņi uzzināja Nikolaja Nosova un Māra Runguļa  daudz jaunus grāmatu nosaukumus. Par katru pareizu atbildi   komanda saņēma konfekti. Uzvarēja “Brīvdienas”.

Tad bērni zīmēja rokas un atzīmēja tur savu novērtējumu, vēlējumus vasaras atpūtai bibliotēkā : zīmēt, veidot atklātnes, spēlēt, lasīt. Sejiņas burtnīcā parādīja  emocijas, saistītas ar pasākumu . Katrs saņēma vēstuli no grāmatu draudzenes Pepijas Garzeķes.

Beigās visus sagaidīja garšīgais saldējums, kuru sponsorēja SIA “Jums S” īpašnieks Valērijs Hrapāns.