Esi stiprs un veikls, kā Lāčplēsis

Patriotu nedēļas ietvaros  mūsu skolā notika vairāki pasākumi : sporta sacensības zēniem ”Esi stiprs un veikls, kā Lāčplēsis”, Naujenes mūzikas un mākslas skolas audzēkņu svētku koncerts, mācību ekskursija uz Silenes robežapsardzības nodaļu.
Sporta pasākumā vecāko klašu skolēnu pienākums bija izveidot savu komandu, ar kuru varētu piedalīties sacensībās. Zēniem bija jāsacenšas veiklībā un atjautībā. Pasākuma noslēgumā stiprākie un veiklākie “ Lāčplēši”, kā arī  komandas  tika apbalvotas ar diplomiem.
14.novembrī Silenes pamatskolas skolēni devās mācību ekskursijā uz Silenes robežapsardzības nodaļu. Šīs mācību ekskursijas mērķis bija skolēnu patriotiskā audzināšana, priekšstata par Valsts drošības struktūrām radīšana un robežsarga karjeras iespējās.
Ekskursijas laikā 5.-9.klašu skolēni tika iepazīstināti ar Silenes  robežapsardzības nodaļas darba specifiku, tehnisko aprīkojumu, ar robežkontroles punkta un robežapsardzības nodaļas struktūru un funkcijām. Audzēkņiem tika demonstrēti dienestā izmantojamie speclīdzekļi un sniegta informācija par iespējām mācīties Valsts robežsardzes koledžā Rēzeknē.

Skolotāja Alla Mihailova