Februāra mēneša aktivitātes skolā

Ziemas vidū, 2.februārī ir Sveču diena. Šajā dienā 1.-3.klases skolēni kopā ar klases audzinātāju Tatjanu Domuļevu zīmēja dažādas sveces, ka arī veidoja sveces no krāsainā papīra.

14.februārī, tieši Valentīndienā, 1.-6.klases skolēni kopā ar latviešu valodas skolotājām Tatjanu Klopovu un Tatjanu Domuļevu pulcējās latviešu valodas kabinetā, kur notika skatuves runas konkurss. Konkursā  piedalījās izteiksmīgākie runātāji no katras klases. Sacenšoties savā starpā,  tika noskaidroti izglītojamie, kuri savu runas prasmi pārvalda vislabāk.

I vietu ieguva 5.klases skolniece Darja Poltorjonoka, II vietā – 5.klases skolnieki  Darina Lapkovska  un Maksims Gerasimovs!

  1. februārī Augšdaugavas novada kultūras centrā “Vārpa” izskanēja Augšdaugavas novada Bērnu un jauniešu vokālās mūzikas konkurss “Balsis”, kurā šogad piedalījās 12 vokālie ansambļi. Šāds konkurss notiek visā Latvijā ar mērķi sekmēt bērnu un jauniešu pilsonisko līdzdalību, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā lietpratību, kā arī iesaistīšanos Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un kopšanā, sagaidot Latvijas Dziesmu svētku 150. gadadienu.

Trešās pakāpes diplomu saņēma Laucesas pamatskolas programmas īstenošanas vietas Silenē 2.-5. klašu vokālais ansamblis “Prieks ,vadītāja mūzikas skolotāja  Inna Kralika!