Foto orientēšanās spēlē ”Es mīlu tevi, Silene”

Tuvojoties Latvijas simtgadei, 29.maijā 4.-8.klases skolēni piedalījās  foto orientēšanās spēlē ”Es mīlu tevi, Silene”. Šī spēle ir lieliskā iespēja jautri pavadīt laiku, gan sileniešiem, gan skolēniem no citām vietām, kas grib iepazīties ar mūsu ciematu no jauna skatupunkta. Ka arī labs veids organizēt skolēnu brīvo laiku. 2 stundu laikā katrai grupai bija jāatrisina daudzi uzdevumi: meklēt interesantus objektus,  ka arī jāveic dažādi uzdevumi.
Starta brīdī 7 komandas saņēma lapas ar objektu bildēm un karti, ar tajā atzīmētiem punktiem. Komandai vajadzēja atnākt kartē norādītās vietās, atrast vienu no objektiem, kas ir attēlots bildēs, un jāizpilda uzdevums. Spēles laikā jāsavāc maksimālais punktu skaits. Pēc 1,5 spēles stundām  komandas ieradās finišā.
Apsveicam spēlē uzvarētāju  komandu  “Neuzvaramie” (Ņ.Andruļs, A.Geiko, D.Andruļs, J.Hrapunova), kura ieguva maksimālo punktu skaitu spēles laikā ātrāk par citiem.
Paldies par orientēšanās spēles organizēšanu Skrudalienas pagasta jaunatnes lietu speciālistei un sporta organizatorei Inārai Lapkovskai!

Sporta skolotājs Aleksandrs Puzirevskis