Ģimenes diena

Šogad 26.maijā Skrudalienas pagastā noritēja pasākums veltīts  Mātes un Ģimenes dienai. Pagasta jaunieši aicināja ikvienu uz radošajām darbnīcām.

Radoši darbojās ne tikai bērni, bet arī viņu vecāki, ar lielu prieku un aizrautību izgatavojot neparastas būtnes no siena ,  krāsainus zobenus no gaisa baloniem un rotas no kokteiļa salmiņiem. Silenes pamatskola un Silenes bibliotēka radošajās darbnīcās piedāvāja apgūt  kvilling (quilling) un Skrabuking tehniku .Pasākuma programmā tika ieplānoti sporta spēles bērniem, tētiem un mammām. Sacensībās piedalījās četras ģimenes. Bet bērnus jau gaidīja piepūšamās atrakcijas. Visus bērnus cienāja ar saldējumu. Svētki turpinājās dienas otrajā pusē, kad plkst. 15.30 lielajā Kultūras nama zālē sākās koncerts, kuru  novadīja Jeļena Hrapāne un  Betija Ivanova. Koncertā piedalījās vokālais ansamblis “Līgaviņas” un deju grupa „Tornado” (Silenes KN Pasākuma laikā tika runāts par ģimenes vērtībām un godināti ģimenes pāri, kuri šogad nosvinēja savu kāzu jubileju. 5 ,  15, 20, 30, 40, 50 gadu kāzu jubileju . Arī tika godināti jaundzimušo vecāki . Visiem gaviļniekiem tika pasniegtas dāvanas un ziedi, ko pasniedz Skrudalienas pagasta pārvaldes vadītāja Betija Ivanova.

Pavasaris atnāk ar krāsām, sauli un gaismu, tāpēc nav nejaušība, ka Ģimenes dienu svin pavasarī. Ģimenes vārdam ir īpaša skaņa. Šim vārdam piemīt SPĒKS, kuru caurvij bezgalīga mīlestība.