I vieta novada florbola sacensībās

9.martā Silenes pamatskolā turpinājās skolu florbola turnīrs ar 7.un jaunāku klašu skolnieku piedalīšanos. Uz sacensībām ieradās 7 komandas – Zemgales un Sventes vidusskolas, Silenes, Naujenes, Kalupes, Lāču, Laucesas pamatskolas.
Kārtējais neprognozējamais turnīrs, kur tikai pēdējā spēlē noskaidrojās godalgoto vietu ieguvējas. Daudz maz skaidrība jau no pirmajām spēlēm bija par turnīra uzvarētāju, mājinieki, skolotāja Aleksandra Puzireveska vadītie Silenes pamatskolas zēni diezgan pārliecinoši uzvarēja spēli pēc spēles tieši pamatlaikā, kas dod par uzvaru 3 punktus, tikmēr viņu sekotāji – Kalupes, Laucesas un Naujenes pamatskolas daudz punktu zaudēja, tāpēc ka uzvaras izcīnīja “tikai” soda metienos. Līdz ar to pirms pēdējās spēles, kurā tikās Silene un Naujene bija skaidrs, ka Silenei neatkarīgi no spēles iznākuma būs 1.vieta, bet Naujenei, lai ieņemtu godalgotu vietu bija nepieciešama uzvara, zaudējuma gadījumā tā paliktu 4.vietā aiz Laucesas un Kalupes. Spēle bija ļoti interesanta un nervoza, sevišķi komandu treneriem, pamatlaiks noslēdzās neizšķirti. Bija jāmet soda metieni un pēc salīdzinoši ilgas metienu sērijas Naujenei tomēr izdevās uzvarēt un ieņemt 3.vietu, bez godalgām atstājot Laucesas komandu.
Turnīra uzvarētāji– Silenes pamatskolas zēni, uzvarot novada turnīrā, izcīnīja tiesības startēt arī Latgales reģiona sacensībās kopā ar stiprākajām reģiona komandām.

Apsveicam E.Lapkovski, I.Ivanovu, Ņ.Andruli, A.Poļakovu, D.Sizovu, D.Sokolovu, K.Pavlovu, N.Ivanovu, V.Drusu un sporta skolotāju A.Puzirevski!