II vieta novada skolēnu spartakiādes florbola sacensībās

Novada skolēnu spartakiādes florbola sacensības sākās ar turnīru pašiem mazākajiem skolēniem (5.un jaunākas klases). Sacensībās piedalījās 6 komandas – Silenes, Lāču, Laucesas, Biķernieku pamatskolas, Sventes un Zemgales vidusskolas.

Kā jau pierasts jaunāko vecuma grupu turnīros spēles bija ļoti spraigas, emocionālas un rezultātu ziņā ļoti sīvas, daudzās spēlēs uzvarētāju izšķīra tikai vieni vairāk gūti vārti, bet 2 spēlēs pat pēcspēles soda metienu sērijas. Uz pārējo komandu fona nedaudz izcēlās sventieši, kuri pārliecinoši aizvadīja pirmās 3 cīņas, neielaižot savos vārtos nevienu bumbu, bet gandrīz vai nācās paklupt pret Laucesas pamatskolu, kuru izdevās uzvarēt tikai ļoti sīvā cīņā ar 3:2, arī pēdējo spēli sventieši uzvarēja un izcīnīja 1.vietu turnīrā. Tikpat pārliecinoši otrie bija silenieši, kuri zaudēja tikai Sventes komandai. Tomēr cīņā par trešo vietu vēl 2 spēles pirms turnīra beigām bija iesaistītas 3 komandas, veiksmīgākā un meistarīgākā izrādījās Laucesas komanda.

Apsveicam M.Laskinu, E.Gasperoviču, A.Marenkovu, V.Gasperoviču, R.Somu, N.Ivanovu, A.Geiko, K.Pavlovu, V.Pupinu, A.Andruļu un sporta skolotāju Aleksandru Puzirevski!