Jau ceturto reizi Silenes kultūras namā aizvadīta sporta ballīte

11. martā jau ceturto reizi, uzspīdot pirmajiem pavasara saules stariem, Skrudalienas pagasta daiļā dzimuma pārstāves pulcējas sporta ballītē, kas tradicionāli notiek Silenes kultūras namā.

Aerobikas deju grupa “Fit Dance” ar savu uzstāšanos sveicināja visus klātesošos aktīva dzīves veida cienītājus. Sveicienam sekoja dalībnieku kopīga vingrošana, biedrības “Sieviešu klubs “Silenīte” himnas izpildījums, kas pirmo reizi izskanēja jau pagājušajā gadā, kā arī tika dots jocīgs sportistu zvērests.—–

Sporta pamatprogrammu šim pasākumam sagatavoja Skrudalienas pagasta pārvaldes sporta organizatore Ināra Lapkovska. Visi konkursi bija jautri un dinamiski. Komandas ar lielu azartu un aizrautību piedalījās visos konkursos. Pēdējā stafetē komandas locekļi vāca burtus, no kuriem vajadzēja salikt vārdus “SKAISTUMS”, “LAIME”, “JAUTRĪBA”.

Pasākuma laikā tika runāts arī par mūsu organismam svarīgām un vērtīgām lietām. Šoreiz apspriedām ūdens labās īpašības un tā ietekmi uz mūsu organismu.

Vakara vadītājas Jeļena Hrapāne un Alevtīna Mihailova sacensību pārtraukumos pastāstīja interesantus faktus par ūdeni, kopā ar dalībniekiem atcerējās dažādus sakāmvārdus un izteicienus par ūdeni, kā arī novadīja viktorīnas ar jocīgiem jautājumiem. Sporta spēlēm beidzoties, sarunas turpinājās pie uzkodu galda, kur biedrības “Dzidra straume” Jeļena Potrjasova pastāstīja par atkausēta ūdens labvēlīgo ietekmi uz cilvēka organismu.

       Par sporta ballītes pasākuma organizēšanu pateicamies Skrudalienas pagasta pārvaldei un biedrībai “Sieviešu klubs “Silenīte”.

      Tiksimies nākamgad!