Karjeras izglītības pasākums Silenes pamatskolā

Šī gada 5.novembrī Daugavpils novada Silenes pamatskolā projekta “Sinerģiskas drošības platformas izveide Austrumlatvijas un Lietuvas pierobežā” ietvaros VRS DAP amatpersonas popularizēja robežsargu profesiju, veicinot izpratni par robežsargu dienestu. Pasākuma laikā skolēniem tika sniegta informācija par robežsarga profesijas apgūšanas iespējām.
Projekta ietvaros tika demonstrētas informatīvās filmas par robežsargu ikdienas darbu. Noskatoties filmas, bērni guva informāciju par ceļošanas dokumentiem, par nepieciešamību informēt Valsts robežsardzi par pierobežas joslā atrastiem aizdomīgiem priekšmetiem, kā arī par nepazīstamām personām un aizdomīgiem transportlīdzekļiem.
Skolniekiem un skolotājiem tika izdalīti magnētiņi ar VRS tematiku, SYNERGY mugursomas un USB atmiņas ar demonstrētām filmām, VRS informatīvie bukleti.
Pasākumā piedalījās Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes kinologi ar saviem dienesta suņiem, kuri prezentēja kinologu un dienesta suņu ikdienas darbam nepieciešamo prasmju un iemaņu klāstu. Pasākumā piedalījās aptuveni 70 skolnieki un skolotāju personāls.