Labo darbu nedēļa sākumskolā

Mūsu skolā Labo darbu nedēļa noritēja no 16. līdz 20.oktobrim. Pirmdien un otrdien 1.-3.klases skolēni savāca barību Latgales zoodārza dzīvniekiem. Trešdiena bija pati priecīgākā, jo šajā dienā devāmies uz Latgales zoodārzu. Bērni bija atnesuši kāpostus, ķirbjus, burkānus, baltmaizi, saulespuķu sēkliņas un kartupeļus. Savākto barību mēs aizvedām zoodārza darbiniekiem. Tad bērni gāja apskatīt dzīvniekus.

Zoodārzā ekspozīcijā un laboratorijā dzīvo dažādi eksotiskie dzīvnieki, pērtiķi, žņaudzējčūskas, krokodili, bruņurupuči, iguānas u.c. tropu mežu un Latvijas ainavu iemītnieki.

Bērnus visvairāk sajūsmināja pērtiķēni un jautrie surikati. Viņiem patika lūkoties, kā rāmi un mierīgi pārvietojās zivis. Bērni uzmanīgi pētīja arī čūskas, kuras šoreiz bija ļoti aktīvas.

Pēc tam bērni devas pastaigā uz Dubrovina parku, pie Daugavpils Universitātes ēkas bērni apskatīja saules pulksteni un pēc tam aizgājām un apskatījām Daugavpils teātra ēku.

Šīs ekskursijas laikā bērni gruva daudz patīkamu iespaidu, pārdzīvojumu un paplašināja savu redzes loku par dažādiem zoodārzā esošajiem dzīvniekiem. Bērni priecājās ka varēja palīdzēt ar savākto barību zoodārzā zvēriņiem. Nedaudz noguruši un priecīgi visi atgriezāmies savā skolā.

Sākumskolas skolotāja Tatjana Domuļeva