Mātes un Ģimenes dienas svētki

Šogad 26.maijā Skrudalienas pagasta Silenes ciemā tika nosvinēti Mātes un Ģimenes diena. Pagasta jaunieši aicināja ikvienu piedalīties radošajās darbnīcās.
Radoši darbojās ne tikai bērni, bet arī viņu vecāki, ar lielu prieku un aizrautību izgatavojot krāsainus zobenus no gaisa baloniem un skaistus foto rāmīšus . Un tieši tāda bija pasākuma organizatoru doma, lai ģimene darbojas kopā un rada skaistas un interesantas lietas.
Pasākuma programmā tika ieplānotas sporta spēles. Sacensību komandu vajadzēja izveidot ar nosacījumu, ka tās sastāvā obligāti jābūt gan bērniem, gan pieaugušajiem, proti ģimenei.
Pēc jautrām sacensībām bērnus jau gaidīja piepūšamās atrakcijas. Visus bērnus cienāja ar saldējumu.
Radošās darbnīcas turpinājās ari pēcpusdien. Visi varēja izgatavot ģimenes talismānus – lellītes , pakavus, uz akmentiņiem zīmēja spēka zīmes. Pakavu izgatavošanu organīzēja Ņina Poicāne.
Svētki turpinājās dienas otrajā pusē, kad plkst. 15.00 lielajā Kultūras nama zālē sākās koncerts, kuru vadīja Ēriks Lapkovskis un Betija Ivanova, simbolizējot jaunākās un vecākās paaudzes komunikāciju. Koncertā piedalījās vokālais ansamblis “Līgaviņas” un deju grupa „Tornado” ,gr. ”Tornado-juniors”.
Pasākuma laikā tika runāts par mātes lomu bērna dzīvē, par uzvārdu rašanos, par ģimenes godu un vērtībām un godināti ģimenes pāri, kuri šogad nosvinēja savu kāzu 5 , 25, 40, gadadienas jubileju .
Arī tika godināti jaundzimušo vecāki . Šogad Silenes kultūras namā bija astoņi jaundzimušie ar saviem vecākiem. Mazuļi uzvedās ļoti labi, droši vien saprotot, ka tieši viņi tiek godināti.
Visiem gaviļniekiem tika dāvināti ziedi un dāvanas , ko pasniedza Skrudalienas pagasta pārvaldes vadītāja Betija Ivanova.
Pasākuma sarīkošanā aktīvi piedalījās DU studente Jeļena Andrule.

Pavasaris atnāk ar krāsām, sauli un gaismu, tāpēc nav nejaušība, ka Ģimenes dienu svin pavasarī. Ģimenes vārdam ir īpaša skaņa. Šim vārdam piemīt SPĒKS, kuru caurvij bezgalīga mīlestība.

FOTOGALERIJA