Mēs atkal esam kopā

30.08.2020. Skrudalienas pagasta ciematā Silene notika pasākums „Mēs  atkal  esam kopā”. Pasākuma sākumā iedzīvotāji apskatīja ģimenes ārsta Līdijas Volkovas gleznu izstādi, kuras bija izgatavotas no dabīgajiem materiāliem, akmentiņiem, lapiņām un dažādiem putraimiem. Līdija Volkova pastāstīja kā viņa tās veidoja, kas viņu iedvesmoja un atbildēja uz jautājumiem.
Silenes ciema centra laukumā bērni varēja piedalīties radošās darbnīcās, kuras vadīja Oksana Andrule un Eleonora Griškjāne,  un izgatavot rotaļlietas un atklātnes .
Ināra Lapkovska un jaunieši  organizēja jautras sporta aktivitātes, par piedalīšanos bērniem tika pasniegtas saldas balvas. Viesi no Daugavpils-cirka un deju studija “ Vivat” iepriecināja ar skaistu priekšnesumu( vadītāja K.Paukšta) . Visvairāk prieka izraisīja piepūšamas atrakcijas  un saldējums.
Pēcpusdienā Sila ezera krastā pasākums turpinājās jaunatnes lietu speciālistes Ināras Lapkovskas vadībā, kura organizēja pasākumu jauniešiem. Neskatoties uz to, ka periodiski uzlija lietus, jaunieši azartiski spēlēja  jautro futbolu, brauca ar katamarānu, cepa ugunskurā desiņas un izbaudīja svētku atmosfēru , tai pat laikā ievērojot pasākuma norises prasības.
Skrudalienas pagasta pārvalde pateicas pārvaldes darbiniekiem par pasākuma organizēšanu un vadīšanu, kā arī viesiem un dalībniekiem par aktivitāti.

Mums bija liels prieks tikties un pavadīt kopā brīvdienas pēc tik ilga pārtraukuma.