Pienācis rudens, tātad ražas laiks ir klāt!

Par godu Miķeļdienai un Skrudalienas pagasta svētkiem Silenes pamatskolā notika ikgadējā sākumskolas un pamatskolas bērnu darbu izstāde.Skolēni ar skubu un izdomu ķērās klāt uzdevumam. Bērnu izdomai nebija robežu:tapa visdažādākie izstādes paredzētie darbi.Materiāls tika izmantots visdažādākais,proti,sākot no lieliskā ķirbja un visbeidzot ar mazajām ozolzīlēm. Pirmsskolas un sākumskolas bērniem ar prieku palīdzēja viņu vecāki. Pamatskolas skolēni neatpalika.

Miķeldienai veltītā izstādē piedalījās 19 bērni : gan pirmsskolas skolēni, gan sākumskolas skolēni, gan pamatskolas skolēni.

Pirmo vietu ieguva 8.klases skolēns Atjoms Šušerts ar darbu „Ziedu grozs”, starp sākumskolas bērniem pirmās vietas ieguva 4.klases skolniece Evelīna Kursīte ar darbu „Gulbis” un 4.klases skolnieks Deniss Andruļs ar darbu „Zaķis”.

4.klases skolniece Jeļizaveta Stolbova tika atzīmēta ar specbalvu kā visradošākais   darbs no dārzeņiem- „Tārpiņš”, „Mašīna”, „Māmiņa ar bērniem”.

Bērni pildīja darbus radoši, ar izdomu: Nikolajs Beinarovičs-„Tārpiņš”, Artjoms Geiko- „Čipolino mākšķerē”, Vladislavs Pupins – „Bruņurupucis”, Sergejs Jermolajevs –„Jautrais Vitālijs”, Vadims Matuļs- „Putniņš ligzdā”, Gabriela Hrāpane- „Mašīna”, Maksims Druss savu darbu „Pelīte” taisīja no citrona. Artjoms Andruļs no gurķa („Pingvīns”), Tatjana Šušerte no ķirbjiem („Sniegavīrs”).

Izstādi ar interesi apskatīja skolas ciemiņi, skolēnu vecāki un par jaukajiem darbiem priecājās paši Silenes pamatskolas iemītnieki.

Informāciju sagatavoja skolotāja Iveta Stepuļonoka