Radošās darbnīcas “Lieldienas”

Pirms lielajiem svētkiem vajag ne tikai parūpēties par to, lai māja tīra un ēdieni svētku galdam izplānoti, bet arī par to, lai acis priecētu skaisti dekori. Visvienkāršāk, protams, Lieldienu atmosfēru ir radīt ar koša galdauta, spilgtu salvešu un krāsaino olu palīdzību. Tomēr, ja mazliet radošas darbības nebaida, iesakām kādu dekoru pagatavot pašam.

Šī iemesla dēļ Skrudalienas pagasta bibliotēka 8.aprīlī piedāvāja dažas idejas, ko čakli pagatavot kā pieaugušajiem, tā bērniem. Sagatavojām pietiekami daudz košu papīru, labu garastāvokli un ķērāmies darbam! Gan meitenēm , gan zēniem sanāca skaisti Lieldienu rotājumi, kurus veidot palīdzēja brīvprātīgā Anastasija Potalujeva. Laiks ritēja ļoti ātri, jo bibliotēkā jau radās tradīcija katru mēnesi organizēt radošās darbnīcas . Vairāk piedalās bērni, bet mēs aicinām ikvienu , kam patīk fantazēt un darīt visu ar savām rokām.

Mēs brīnījāmies par citu radītiem, floristikas darbiem, kas ar lielu fantāziju un tādu maģisku dzirksti tiek pagatavoti kā Lieldienu rotājumi mājām. Nāc un piedalies tu ari!