Rakstam Tautas saimes grāmatu

8.februārī Tautas saimes grāmata ieceļoja Skrudalienas pagastā. Jūtām zināmu satraukumu, sagaidot to.

Jau iepriekš rakstiem grāmatā bija pieteikušies divi vecāka gadagājuma pagasta iedzīvotāji: no Silenes ciema Ļevs Medvedjevs un no Skrudalienas ciema Kirkira Rumjanceva. Neskatoties uz cienīgo vecumu gan Ļ.Medvedjevs (79.gadi) , gan K.Rumjanceva ( 81.gads) ir ļoti aktīvi .

Ļevs Medvedjevs ir  liels fizisko aktivitāšu piekritējs, brauc ar velosipēdu, apceļo tuvākos un tālākos novadus, pavasarī-vasarā dzīvo teltī, ļoti mīl dabu, mežus, kuros pavadīja strādājot daudzus sava mūža gadus . Būdams pareizticīgais, Ļ.Medevedjevs kalpo Skrudalienas pareizticīgo baznīcā. Aktīvi apmeklē Silenes kultūras nama pasākumus.

Kirkira Rumjanceva arī ļoti aktīvi piedalās sabiedriskajā dzīvē. Viņa pamana pat nelielas problēmas, ziņo par tām, mēģina un panāk problēmas risināšanu. Jau ilgus gadus K.Rumjanceva ir Voitišķu vecticībnieku draudzes priekšsēdētāja, var teikt, ka visu brīvo laiku viņa pavada savas draudzes īpašumā.

Mūsu izvēlētajiem pārstāvjiem bija un ir interesanta, notikumiem bagāta dzīve, tādēļ vajadzēja krietni papūlēties, lai visu dzīvi, spilgtākus momentus, izklāstīt dažās lapās.

Kā biedrību aicinājām veikt ierakstu Tautas saimes grāmatā Silenes Romas katoļu baznīcas draudzes pārstāvjus: priesteri Vjačeslavu Rosļaku un Sofiju Moli. Priesteris  Vjačeslavs Rosļaks no saviem arhīviem atveda vecas fotogrāfijas, kuras attēloja Silenes katoļu baznīcas ēku un telpas .

Liels paldies visiem, kas piedalījās veidojot Tautas saimes grāmatu.