Sākumskolas nedēļa

Katru gadu pat vairākkārt skolā norisinās dažādu mācību priekšmetu nedēļas. Viena no visvairāk gaidītajām ir Sākumskolas nedēļa. Pat tie, kuriem matemātika vai latviešu valoda sagādā grūtības ikdienā, ar prieku piedalās dažādās aktivitātēs.
Arī šogad 3.–7. aprīlī Silenes pamatskolā norisinājās Sākumskolas nedēļa. Šī tradīcija atkārtojas ik gadu līdzīgi pavasarim, un to jau varētu nodēvēt par piekto gadalaiku.
Nedēļas laikā skolēni pildīja Lieldienu zaķu uzdevumus, ar skolotāju Anitu iepazistinājās ar interesantu metodi – inscinējumu, ar nestandartiem uzdevumiem matemātikā, ar skolotāju Rozāliju spēlēja datorspēlēs par mūzikas instrumentiem, bet skolotāja Tatjana piedavāja videofilmas, mīklas, krustvārdu mīklas un spēles dabaszinībās.
Skolēni  labprāt  piedalījās  visās aktivitātēs. Bet, uzdevumus pildīdami, paši nemanot, mācījās un ieguva jaunu pieredzi, uzzināja daudz jauna.
Paldies skolotājām Tatjanai Bojarunecai, Anitai Zaicevai, Rozālijai Almakajevai, kuras ielikušās daudz darba un laika, lai viss iecerētais izdotos!