Senioru balle “Tiem, kam pāri…”

Optimisms, sirsnība un dzīvesprieks valdīja 17.oktobrī Silenes KN rīkotājā senioru ballē „Tie, kam pāri …” Ar labām domām un spilgtiem atpūtas mirkļiem pie skaisti klātiem galdiem bija gaidīts ikviens .
Vakara sākumā Skrudalienas pagasta pārvaldes vadītāja Betija Ivanova un Silenes kultūras nama vadītāja Alevtīna Mihailova sirsnīgi sveica Valentīnas un Vitālija Lapitānu ģimeni ar skaisto 50.kopdzīves gadu jubileju, ko šajās dienās laulātais pāris svinēja. No zāles draudzīgi skanēja “Rūgts!” saucieni.
Atpūta, jautrā gaisotne padarīja sarīkojumu īpašu un emocionāli gaišu. Par muzikālo labsajūtu rūpējās pagasta pašdarbības kolektīvi. Ar skanīgām dziesmām sveica klātesošos sieviešu vokālais ansamblis „Līgaviņas”( vadītāja Inna Kralika).
Azarta sajūtas raisīja deju ansamblis „Tornado” . Humora devu sniedza Silenes KN vadītāja Alevtīna Mihailova.
Griezties deju soļos aicināja vokālā grupa „SNG” no Demenes pagasta. Pateicoties aizraujošajām melodijām neviens nevārēja palikt uz vietas. Atelpas brīžos pasākuma dalībnieki piedalījās jautros konkursos.
Paldies visiem , kas piedalījās skaistajā un jautrajā ballē, ar savu enerģiju, jautrību, dzīvesprieku padarot vakaru par brīnišķīgo pasākumu.
Pateicamies muzikantiem par uzstāšanos, pārvaldes kolektīvam par palīdzību, Daugavpils novada domei un Skrudalienas pagasta pārvaldei par finansiālo atbalstu.
Īpašais paldies Natālijai un Grigorijam Šusertiem, kuri ļoti palīdzēja un atbalstīja aktivitāšu sarīkošanu.

Silenes kultūras nama vadītāja
Alevtīna Mihailova

FOTOGALERIJA