Silenē nosvinēti Ģimenes svētki

28.maijā Silenes centrālajā laukumā nu jau trešo reizi tika svinēti Ģimenes svētki.

Svētkus atklāja divas deju grupas – “Tornado” un aerobikas deju grupa. Jaunieši Ināras Lapkovskas vadībā novadīja savu pirmo meistarklasi origami mākslā. Mazā alejā zem Ģimenes laimes varavīksnes varēja pastāvēt mīlas pārīši un pakavēties arī Mīlestības teltī, kur bija iespēja ievēlēties kādu vēlēšanos, un iedzert ūdeni no Brīnumavota. Turpat bija organizēts arī tējas galds. “Tornado” un aerobikas grupas dejotāji izpildīja vēl divus priekšnesumus, pēc kuriem Ināra Lapkovska deva sacensību startu četrām ģimeņu komandām. Savukārt plkst. 14.00 Silenes kultūras nama foajē noritēja vēl viena meistarklase lādīšu un brošu izgatavošanā. Turpat bija apskatāma arī Zentas un Jeļenas Kalesnikovu darbu izstāde, kas apkopoja izšuvumus, adījumus un pērlīšu darbus.
Kamēr viesi darbojās meistarklasēs un sporta sacensībās, bērni izklaidējās piepūšamajās atrakcijās.
Pulksten 15.00 laukumā notika svētku koncerts, kuru vadīja Jeļena Hrapāne un Ļudmila Sivačova. Koncerta laikā suminājām jauno Marijas un Andreja Galiginu ģimeni ar bērniņa piedzimšanu, Oksanas, Valērija Andruļu un Olgas, Jurija Andruļu ģimenes 20 gadu kāzu jubilejā, sudraba kāzu jubilejā Jeļenas un Valērija Hrapāna ģimeni, savukārt 40 gadu jubilejā Aleksandru un Ivanu Parfjonovus.
Skrudalienas pagasta pārvaldes vadītāja Betija Ivanova sveica arī bērnus, kuri piedalījās ciema labiekārtošanas konkursā, un pasniedza naudas balvas. Koncertā piedalījās arī ciemiņi no Sventes – deju kolektīvs “Ezerzvani” un ukraiņu vokālais ansamblis no Daugavpils “Mrija”.

Mēs pateicamies visiem svētku dalībniekiem un tiem, kas pulcējās šajā saulainajā dienā, lai vienā lielā ģimenē nosvinētu šo dienu.

FOTOGALERIJA