Silenes kultūras namā tika sarīkota “SPORTA PARTY”

  6.martā Silenes kultūras namā tika sarīkota “SPORTA PARTY” , vai jautrais sportošanas vakars. Pasākums sapulcināja dažāda vecuma aktīva dzīves veida piekritējus.
Vakaru atklāja aerobikas grupas dalībnieki, kuri nodemonstrēja divas dejas ar sporta elementiem. Tad vakara dalībniekiem, nepieceļoties no krēsliem, vajadzēja pavingrot, lai iesildīties.
Ņemot vērā to, ka pasākums  notika pirms Sieviešu dienas svētkiem, dalībnieki bija sadalīti četrās komandās ar seno dieviešu vārdiem: Junona, Nimfa, Afrodīte, Gracija.
Vakara dalībniekiem vajadzēja piedalīties dažādos jautros konkursos, kurus sagatavoja sporta organizatore INĀRA LAPKOVSKA un izraisīja smieklus un azartu visiem apmeklētājiem. Īpaši jautrs konkurss bija ar gaisa  baloniem, kurus vajadzēja pēc iespējas vairāk pārmest uz pretinieka pusi. Konkursos vajadzēja pārvietoties ar pleznām, lekt uz lielas bumbas, nest trīs volejbola bumbas, noturot vienu starp kājām.—–
Lai mazliet atpūstos pēc aktīvām darbībām, vakara dalībniekiem pasākuma organizatori ALEVTINA MIHAILOVA, Silenes kultūras nama vadītāja un JEĻENA HRAPĀNE, jaunatnes lietu speciāliste, uzdeva dažādus jautājumus saistītus ar veselīga dzīves veida un kosmētikas tēmu.
Vakars noslēdzas draudzīgā atmosfērā, jo kā vienmēr uzvarēja draudzība un katra komanda saņēma Skrudalienas pagasta pārvaldes un SIA “JUMS S” balvas.

FOTOGALERIJA