Silenes pamatskolas atzinība vizuālās mākslas konkursā “Saules krasts – brīnums”

Saulkrastos norisinājās 7. Starptautiskais bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkurss “Saules krasts – brīnums”, ko organizēja Saulkrastu novada pašvaldības aģentūra “Saulkrastu kultūras un sporta centrs” sadarbībā ar Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolu un Latvijas Mākslas skolu asociāciju.
Šogad konkursa tēma – “Brīnums” emocionāli uzrunājusi 700 bērnus un jauniešus no 69 Latvijas un Lietuvas mākslas skolām un mākslas studijām. Vizuālās mākslas darbus vērtēja starptautiska žūrija. Konkursa mērķis – rosināt bērnu un jauniešu radošo domu un fantāzijas izpausmes grafikā un glezniecībā, pārdomājot un tēlojot “Brīnuma” tēmu pasaulē un Latvijā, sajūtās un sapņos, agrāk un tagad, gaismā un tumsā, debesīs un uz Zemes, gadalaikos, sniegā, mežā, jūrā…
Silenes pamatskolas vizuālās mākslas pulciņa audzēkni ar saviem radošajiem mākslas darbiem arī piedalījās konkursā “Saules krasts – brīnums”, kurā 9.klases skolniece Kristīne Leine (skolotāja Oksana Andrule) tika apbalvota ar žūrijas atzinību par radošu, interesantu darbu glezniecībā.