Silenes pamatskolas jauniešu II vieta novada florbola sacensībās

Kārtējais interesantais un neprognozējamais florbola turnīrs notika 28.februārī Silenes pamatskolā, kur sacentās 2001.gadā dzimušie un jaunāki skolēni. Uz sacensībām ieradās 7 komandas – Zemgales un Vaboles vidusskolas, Silenes, Naujenes, Kalupes, Medumu, Laucesas pamatskolas.

Kad komandas bija nospēlējušas pa 4 spēlēm likās, ka turnīra uzvarētājs tiks noskaidrots Kalupes un Silenes skolu savstarpējā spēlē, spēle bija interesanta, pirmie vārtus guva kalupieši, bet minūti pirms spēles beigām Silenes zēni izlīdzināja rezultātu un soda metienos tomēr uzvarēja Kalupe. Tagad, lai izcīnītu uzvaru turnīrā Kalupei bija jāuzvar pamatlaikā Zemgales vidusskola, kura līdz šim uzvaras nebija guvusi, likās, ka viegls uzdevums, bet Zemgales sportisti ļoti labi spēlēja aizsardzībā un spēja pamatlaikā noturēt neizšķirtu. Līdz ar to Kalupe vairs nespēja pati garantēt sev 1.vietu un viņu uzvara bija atkarīga no sileniešu spēles. Lai uzvarētu turnīrā Silenei bija jāuzvar Naujenes komanda, bet tas viņiem tomēr neizdevās, Naujenes pamatskolas fiziski lielākie un stiprākie puiši neļāva tehniskajiem sileniešiem izvērsties un uzvarēja ar 2:0. Skanot spēles beigu svilpei visvairāk priecājās skolotāja V.Aļeksejeva vadītie kalupieši, kuriem līdz ar Naujenes uzvaru spēlē pienācās 1.vieta, 2.vietā ierindojās Silene, bet trešie naujenieši.

Apsveicam N.Virbalu (9.kl.),V.Romanovski(9.kl.),S.Jermolajevu (9.kl.),D.Sokolovu (6.kl.),I.Ivanovu (7.kl.),Ē.Lapkovski (7.kl.), Ņ.Andruļu (7.kl.), A.Poļakovu (7.kl.) un sporta skolotāju Aleksandru Puzirevski