Skolotāju dienā godināja novada labākos pedagogus

Daugavpils novada izglītības iestāžu pedagogi un vadītāji Skolotāju dienas priekšvakarā pulcējās svinīgā sarīkojumā, lai kopīgi atzīmētu labi padarīta darba svētkus.

Skolotājus sveica Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska un priekšsēdētājas vietnieks Arvīds Kucins. J.Jalinska savā uzrunā norādīja, ka par spīti reformām izglītības jomā, skolotāji ir tie, kas vienmēr apzinīgi turpina pildīt savu misiju, dodot savas zināšanas, pieredzi un dzīves gudrību saviem skolēniem.

Turpinot tradīciju, ar apbalvojumiem sveica arī tos skolotājus, kuri šajā gadā svin 25,30,35 un 40 darba gadus. Pateicības par darba stāžu tika piešķirta arī Silenes pamatskolas interešu izglītības skolotājai Alevtīnai Mihailovai.

Tā kā šī gada pašvaldības budžetā tika paredzēti līdzekļi pedagogu darba kvalitātes materiālai stimulēšanai, tika sveikti arī labākie skolotāji, kuriem piešķīra darba kvalitātes stimulēšanas pabalstu 250 eiro apmērā. Šādus pabalstus piešķīra 55 pedagogiem, tai skaitā Silenes pamatskolas matemātikas skolotājai Tatjanai Bojarunecai un angļu valodas skolotājai Allai Mihailovai.

Sveicam visus Daugavpils novada un Silenes pamatskolas  skolotājus Skolotāju dienā!