Skrudalienas bibliotēkas atklāšanas svētki

Skrudalienas bibliotēka no 2017. gada sāka savu darbu jaunajā ēkā- daudzfunkcionālajā centrā “Skrudaliena”. 28.janvārī bija bibliotēkas atklāšanās svētki, kuru mērķis bija prezentēt bibliotēkas jaunas telpas, ieinteresēt lasītājus biežāk apmeklēt bibliotēku, vairāk lasīt, attīstīt radošās spējas, paplašināt redzesloku, iepazīstināt ar bibliotekāra darbu. Bibliotēkas vadītāja Eleonora Griškjāne prezentēja  bibliotēkas jaunas telpas- gaišas , siltas un skaistas. Viņa iepazīstināja ar grāmatu izkārtojumu, lai lasītāji arī varētu paši izvēlēties sev vajadzīgas grāmatas.

Tika organizēta radošā darbnīca, bērni un pieaugušie  taisīja atklātnes, grāmatzīmes, rotāja grāmatu vākus. Skrudalienas pagasta brīvprātīga Tatjana Tančina  palīdzēja ar padomu un rādīja dažādus paņēmienus kā izveidot skaistu darbu. Pieaugušajiem arī patika griezt, līmēt , rotāt.

Pēc tam pieaugušie minēja krustvārdu mīklas. Bet bērni varēja  iejusties bibliotekāra profesijā. Viņi kārtoja grāmatas bērnu stūrītē pēc alfabēta secības . Darbs bija grūts, jo grāmatas bija un latviešu un krievu valodās.

Beigās katrs saņēma savu darbu un mazu suvenīru . Bija nolemts organizēt radošās darbnīcas kaut reizi mēnesī.