Skrudalienas pagasta svētku ietvaros notika ikgadējais velobraucien

16.septembrī Skrudalienas pagasta svētku un Silenes ciema 260. gadu jubilejas ietvaros saulainā, brīnišķīgā dienā, apskatot Silenes ciema vietas un uzzinot vēsturi par mūsu ciemu, startēja jau tradicionālais velobrauciens.
Ar velosipēdiem pa noteikto maršrutu devās gan pieaugušie, gan jaunieši un bērni. Mēs apstājāmies dažādās vietās un dalībnieki, īpaši bērni uzzināja daudz jauna: kā agrāk sauca mūsu ciemu, kādas bija un kur atradās skolas, kur atradās pareizticīgā baznīca un kā tā izskatījās pirms II. pasaules kara. Apmeklējām ebreju kapus Smiļģinas ezera krastā un vēl daudz citu skaistu vietu, kā arī uzzinājām daudz interesanta par savu pagastu. —–
Pikniku sarīkojām Silenes ezera krastā viesu mājā “Gaišā”. Piknika laikā tika organizēta viktorīna par tēmu “ Silenes ciema vēsture” un beigās visi dalībnieki saņēma mazas dāvaniņas.
Pateicamies par velobrauciena organizēšanu Skrudalienas pagasta pārvaldei, sporta organizatorei Inārai Lapkovskai un jaunatnes lietu speciālistei Jeļenai Hrapānei.
Liels paldies arī visiem velobrauciena dalibniekiem!

FOTOGALERIJA