Sporta ballīte

17.martā Silenes kultūras namā notika sporta ballīte, kas atzīmēja savu 5 gadu jubileju. Vakaru atklāja kultūras nama aerobikas grupa, kam sekoja Jeļenas Hrapānes un Alevtīnas Mihailovas aicinājums uz kopīgu iesildīšanos. Ar skaitāmpantiņu palīdzību tika izvēlētas trīs komandas, kuras tad arī piedalījās ballītes jubilejas sacensībās. Savukārt pasākuma sporta programmu sagatavoja un novadīja Skrudalienas pagasta pārvaldes sporta organizatore Ināra Lapkovska.
Pirms starta tika izpildīta jau par tradīciju kļuvusi himna, ko sacerēja paši sporta ballītes dalībnieki. Sacensības tiesāja Skrudalienas pagasta pārvaldes vadītāja Betija Ivanova un Jevgēnija Osipova. Komandu sastāvā bija gan pieaugušie, gan jaunieši un jau otro gadu sporta spēlēs piedalās arī bērni.
Uz sporta laukuma valdīja jautrība un azarts, jo sagatavotie konkursi sagādāja lielu prieku visiem – gan dalībniekiem, gan līdzjutējiem. Pārtraukumos aerobikas grupa izpildīja savus numurus, kā arī tika novadītas dažādas viktorīnas.
Noslēgumā komandas saņēma savas balvas, tika aicinātas pie galda, kur visus gaidīja pārsteigums. Tā kā pasākums bija jubilejas, zālē tika ienests svētku pīrāgs – 2 lielas sēņu picas, ko labprāt sagatavoja SIA “Jums S” vadītājs Valērijs Hrapāns. Tradicionāli tika iedegtas arī 5 svecītes. Ar lielām jubilejas medaļām apbalvoja pašus aktīvākos ballītes dalībniekus, savukārt mazākas medaļas saņēma arī pārējie vakara dalībnieki.
Pie galda turpinājās jautras un nopietnas sarunas par sportu un veselību.
Mēs pateicamies visiem, kas ieradās uz mūsu jubilejas vakaru, cerot, ka sporta draudzība mūsu pagastā turpināsies vēl ilgus gadus.