Svētku koncerts par godu Mātes dienai

15.maijā Silenes pamatskolā notika svētku koncerts par godu Mātes dienai. Uz pasākumu tika aicinātas pirmsskolas grupiņas un 1. – 9. klašu māmiņas un vecmāmiņas. Skolēni ilgi un rūpīgi gatavojās šim koncertam, jo tādā veidā viņi gribēja iepriecināt savas mīļās māmiņas un pateikt viņām lielu paldies. Paldies par mīlestību, rūpēm un atbalstu.
Skolēni bija sagatavojuši dažādus priekšnesumus. 7. klases skolēni Ilja Ivanovs un Aleksandrs Poļakovs  parādīja nelielu lugu, par bērna un Dieva sarunu. Uzstājās deju grupa „Tornādo” ar divām dejām ”Džungļu sauciens” un „Skolas ballīte.” Uzstājās 3. klases skolēns Artjoms Geiko ar dzejoļi „ Mīļai māmiņai”. Dziedāja skolas 2. – 4. klases ansablis un 5. – 9. klases ansamblis. Uzstājās arī skolas leļļu teātris, kurš parādīja lugu par māmiņu.
Bija sagatavoti daži konkursi arī mūsu mīļajām māmiņām. Pirmajā konkursā vajadzēja parādīt, cik labi un ātri prot šūt mūsu māmiņas. Bet otrajā konkursā mēs pārbaudījām, cik labas kulināres ir mūsu māmiņas. Protams ar abiem konkursiem māmiņas tika galā lieliski.
Koncerta nobeigumā skolēni dāvināja māmiņām pašgatavotus ziedus un svētku salūtu no ziepju burbuļiem.

Sākumskolas skolotāja Anita Zaiceva