Tornado -20

Šogad deju grupa “Tornado” svin 20 gadu jubileju. Tieši tāpēc 28. aprīlī uz Silenes kinofestivālu Silenes Kultūras namā atbrauca jaunieši no kaimiņu pagastiem.
Zāle un foajē bija noformētas atbilstoši vakara tematikai. Tornado hronikas foto izstāde tika izveidota kinokadru veidā. Kad viesi iegāja KN, viņus satika šveicars (N. Virbals). Festivāla adminstratore ( E. Karaļūne) pavadīja viesus līdz zālei un paskaidroja spēles noteikumus. “Zvaigznēm”, kuras atbrauca no citiem pagastiem fotosesiju rīkoja fotokorespondenti (I. Jakimovičs un V. Ževnerovičs)
Vakara vadītāji O. Lapkovskis un Rita Laskina svinīgi atklāja kinofestivālu un vakara jubilāri “Tornado” sagaidīja viesus ar deju.
Vēlāk komandas, kuras pārstāvēja dažādu valstu kinostudijas, varēja sajusties kā īstas zvaigznes, ejot pa sarkano paklāju līdz skatuvei, lai parādītu savu kino ( koncerta numuru)
Kinofestivāla beigās žūrijas locekļi S. Matisāne un A. Bruns visām “kinostudijām” pasniedza balvas, kuras pagatavoja O. Miļēvičs sadarbībā ar I. Lapkovsku. Tika uzņemta kopīga fotogrāfija.
Pasākumu izstrādāja un rīkoja I. Lapkovska un A. Mihailova. Silenes jaunieši palīdzēja sagatavot pasākumu. Mēs pateicamies visiem atbraukušajiem viesiem no Līksnas, Medumiem, Demenes, Salienas, Tabores, Vecsalienas, Lauceses un Kalkūniem. Un gribētos novēlēt, lai nākotnē jaunieši aktīvāk pieņemtu spēles noteikumus, kurus piedāvā viesus uzņemošā puse.

FOTOGALERIJA