Un atkal pienākusi ir tā diena, kad pieņemts visas Mātes godināt…

Maijā sāk spoži spīdēt saulīte, priecīgi dziedāt putniņi, zaļot zālīte un ziedēt puķītes. Un tieši šajā laikā ir visjaukākie svētki – Mātes diena.

Ceturtdien, 10. maijā Silenes pamatskolā ar sirsnīgu koncertu atzīmējām tuvojošos Mātes dienu. Mātes dienas atzīmēšanai skolēni gatavojās ļoti rūpīgi un ar milzīgu entuziasmu. Ar mīlestību tika gatavotas dāvaniņas, ko pasniegt mammām, tapa zīmējumi un radošie darbi – atklātnes. Koncertā piedalījās skolas vokālais ansamblis, deju kolektīvs ‘’Tornado junior”, teātra pulciņa dalībnieki ar izrādi “Par māmiņu”, pirmsskolas grupas audzēkņi. Šis koncerts bija kā pateicība visām māmiņām un vecmāmiņām par auklējumu, par negulētajām naktīm, par visām ne ar ko neapmaksājamām rūpēm, par nenogurstošo gādību. Pasākuma laikā zālē valdīja  sirsnīgu, pozitīvu un mīlestības pilnu emociju atmosfēra, jo dziesmas, dejas un dzejoļi tika izpildīti no visas sirds, līdz ar to dāvana māmiņām ir izdevusies godam!

Paldies skolotājām Lūcijai Voitkevičai, Rozālijai Almakajevai, Diānai Krasiļnikovai  un Alevtinai Mihailovai par koncerta dalībnieku sagatavošanu!

Sākumskolas skolotāja Tatjana Domuļeva