Ziemassvētku vakars

25.decembrī Skrudalienas pagasta iedzīvotāji ar cienastu groziņiem atkal tikās Silenes kultūras namā, lai kopīgi atcerēties Ziemassvētku tradīcijas un lustīgi nosvinēt ziemas skaistākos svētkus. Pie mājīgi klātiem galdiņiem ikkatrs baudīja svētku vakara sagatavotu programmu, ko jautrā noskaņā atklāja Alevtīna Mihailova un Valērijs Hrapāns. Kā jau tas ir ierasts mūsu pagastā, uz Ziemassvētku vakarēšanu  iedzīvotāji ierodas ar sagatavotu priekšnesumu. Arī šis gads nav izņēmums, tāpēc varējām baudīt ļoti interesantus un humora pilnus priekšnesumus. Tā kā šīgada vakara tēma bija “Televīzija”, visi priekšnesumi tika veltīti dažādu televīzijas pārraižu parodēšanai. Pārraidē “Modes spriedums” tika izskatīta lieta par vietējas Silenes iedzīvotājas ģērbšanās stilu, “Lai runā” ar Andreju Malahovu aktīvi apsprieda  Buratino un Malvīnes attiecības. Savukārt neilgi pirms pasākuma veiksmīgi improvizētajā “Precamies” pārraidē meklējām strādīgam, izskatīgam un vienkārši labam vīrietim jauku un čaklu sieviņu. Bija arī divi numuri veltīti medicīnas tēmai – “Pacients Silenes ambulatorijā” un pārraide “Zinātne un dzīve” par cilvēka uzbūvi mūsdienu kontekstā. Neatkarīgā žūrija novērtēja visus priekšnesumus, katram piešķirot vietu un balvas.
Vakara turpinājumā tika organizēti dažādi konkursi un rotaļas, kas kopumā vakaru piepildīja ar nerimstošu jautrību. Aktivitāšu starplaikos visus iedzīvotājus izklaidēja vokālā grupa “SNG”, kuru izpildījumā skanēja dažādu paaudžu un stila mūzika.
Aizvadot šo svētku vakaru, prieks par to, ka mūsu pagasta ļaudis ir ļoti atraktīvi un atsaucīgi cilvēki. Neskatoties uz ikdienas rutīnu, rod brīvu laiku, lai kopā ar draugiem, paziņām, kolēģiem un kaimiņiem satikties, parunāties un priecāties par kopā būšanu.
Paldies Skrudalienas pagasta pārvaldei par iespēju skaisti nosvinēt Ziemassvētkus, Silenes kultūras namam par jauko svētku programmu, kā arī iedzīvotājiem par atsaucību un aktīvu dalību svētku vakarā.

FOTOGALERIJA