100. diena Silenes pamatskolā

Es gribu visu zināt:
Aiz kam, par ko, no kā?
Kas zvaigznes aizdedzina,
Kas miglu izdaiļā?

Katru gadu Silenes pamatskolas kolektīvs priecājas par pirmklasniekiem, kuri pievienojas skolas saimei. Lai varētu svinēt svētkus, pirmklasniekiem ir bijis ļoti daudz darba, kas jāpaveic.

100 dienas ir posms, kad skolēni pierod pie skolas kārtības, ikdienas ritma, skolas vides, jauniem draugiem, kad mācās sadarboties, draudzēties. Arī vecākiem šis laiks ir īpašs, jo viņu bērni nu ir kļuvuši par skolēniem.

Pirmajās 100 dienās pirmklasnieki ir apguvuši burtus, ciparus, notis, deju soļus. Tās ir burvju atslēdziņas, ar kurām var atslēgt visas durvis uz zināšanām.

Tradīcijas turpinās un šogad 1. klases skolēni kopā ar savu audzinātāju Tatjanu Domuļevu satikās 100.dienas pasākumā. Mazie pirmklasnieki bija priecīgi, ka šajā svētku dienā kopā ar viņiem bija 2. un 3. klašu skolēni, kuri palīdzēja pirmklasniekiem paveikt dažādus uzdevumus. Vispirms bija jāsakārto skolas somas pēc dotā stundu saraksta. Pēc tam sekoja gan matemātika, kurā tika pārbaudītas zināšanas skaitļošanā, gan latviešu valoda, kurā bija no dotajam zilbēm jāizveido vārdi, teikumi. Stundās valdīja jautrība, dziesmas un dejas.

Lai gan mazo pirmklasnieku sirsniņās sākumā bija jūtams uztraukums un jaušami bailīgi acu skatieni- klātesošajiem viņi pierādīja, ka pa šīm 100 dienām, ir kļuvuši par pilntiesīgiem sākumskolas skolēniem, ir sadraudzējušies un ļoti daudz ko iemācījušies.

Pirmklasnieki saņēma diplomus un dāvaniņas, kuras sagatavoja 2. un 3. klases skolēni. Ar labiem vēlējumiem dāvinājumus izdalīja 1. klases audzinātāja skolotāja Tatjana.

Novēlam mazajiem skolniekiem veiksmīgi ceļot pa zināšanu pasauli, atrast savas stiprās puses un  vienmēr būt  labākajiem!