25.septembrī Silenē noritēja tradicionālie pagasta svētki.

25.septembrī Silenē noritēja tradicionālie pagasta svētki.

Svētku pirmajā daļā jaunatne  un bērni ļoti aktīvi piedalījās spēļu programmā ( atbildīga Inara Lapkovska) un  radošajā darbnīcā ( atbildīga Oksana Andrule).

Viesu uzmanībai bija piedāvātas  divas izstādes: Oksanas Andrules «Atklātnes Skrapbukinga stilā» un “ Mana ciemata ielas” : Skolas, Aizupes, Ziedu ielu fotoizstāde  (atbildīgas  Eleonora Griškjāne un Alevtīna Mihailova).

Šo ielu iedzīvotāji kļuva par svētku programmas varoņiem. Koncerta  vadītājas Jeļena Kolosovska un Julija Beinare stāstīja par ielu vēsturi un galveno ciemata bagātību –cilvēkiem. Tika godināti : Ignats un Staņislava Prokofjevi (Skolas iela), Vasilijs Korotkovs, Ņina Maskaļonoka, Leonarda Geiko, Grigorijs Šušerts, Agripina Lapkovska, Praskovja Ogurcova, (Aizupes iela), visvecākas iedzīvotājas Ziedu iela: Felicija Steļmaha –99gadi, Valentīna Jurkeviča-85 gadi.

Apsveikumu saņēma arī Nikolaja un Natalijas  Geiko ģimene, kura atzīmēja 15 gadu kopīgas dzīves jubileju, daudzbērnu Barinovu ģimene un Oksana Andrule- pagasta dizainere un radošās darbnīcas vadītāja. Dāvanas pasniedza pagasta vadītāja Betija Ivanova. Ssvētku noskaņu atbalstīja deju kolektīvs no Sventes “ Ezerzvani” ( vadītāja Oksana Petaško) un vokālais ansamblis “ Līgaviņas” ( vadītāja Inna Kralika).

Kā parasti bija cienasts no sia “ Marianna”, ar dārzeņu sautējumu , karstu tēju un cepumiem cienāja visus Aļona Sokolova un Tatjana Druse.

Liels paldies visiem, kas piedalījās pasākuma organizēšanā, vadīšanā, svētku koncerta dalībniekiem. Pateicamies skatītājiem . Līdz tikšanas!