Gada sākums bija aktīvs Skrudalienas pagasta sportistiem. Janvārī – februārī Skrudalienas pagasta futbola komanda piedalījās Daugavpils novada telpu futbola čempionātā. Čempionātā tika izspēlēts viena apļa pamatturnīrs, katrai komandai tiekoties ar visiem pretinieku pārstāvjiem. Šogad turnīrā piedalījās sešas pagastu komandas. Rezultātā mūsu komanda guva trešo vietu un Sergejs Lazdovskis atzīts viens no trim turnīra labākajiem spēlētājiem.
9. februārī Kalupes pagastā norisinājās Ziemas sporta spēles, kas šoziem pulcēja 16 novada pagastu komandas. Komandas sacentās 9 disciplīnās, un kērlingā Skrudalienas pagasta komanda ieņēma 3.vietu.
2. martā Skrudalienas pagasta komanda sacenšas Sventes pagasta kausa izcīņās volejbolā, un kopvērtējumā komandai ir 3.vieta. Ruslans Jefimovs atzīts par komandas labāko spēlētāju. Bet 23. martā pagasta volejbola komanda piedalījās Ilūkstes novada 2019. gada kausa izcīņās volejbolā un arī guva 3.vietu.
Februārī – martā tapāt florbola komanda piedalījās Daugavpils novada čempionātā.
30. martā Silenes pamatskolas sporta zālē ir noritējusi jau tradicionālā Skrudalienas pagasta kausa izcīņa telpu futbolā. Turnīrā piedalījās 5 komandas. Pēc veselu dienu spraigām cīņām rezultātā trešo vietu ar sešiem punktiem guva komanda “Hektors” , otrajā vietā ar deviņiem punktiem ierindojās Skrudalienas pagasta komanda un par turnīra uzvarētājiem ar divpadsmit punktiem kopvērtējumā kļuva komanda “VUGD”. Par turnīra labāko vārtsargu atzīts Vladislavs Skrupskis no komandas “Hektors”, labākais uzbrucējs bija Milans Roliks no komandas “Brigada”. Par labāko vārtu guvēju kļuva Sergejs Lazdovskis un labāko turnīra spēlētāju Maksims Siņicins no komandas “Skrudaliena”. Par labāko sargu atzīts Viktors Mokšanovs, kurš atnesa rezultatīvāko punktu komandai “VUGD”. Paldies Viktoram Servutam par tiesāšanu un Skrudalienas pagasta pārvaldei par finansiālo atbalstu.
6. aprīlī piedalīsimies Daugavpils novada pagastu komandu un individuālā 2019. gada novusa čempionātā. Lai mums veicas!

Informāciju sagatavoja Skrudalienas pagasta pārvaldes jaunatnes un sporta lietu speciāliste Ināra Lapkovska