Cilvēks, kuram es gribētu līdzināties- mana māsa!

29. martā Daugavpils novadā notika sākumskolas skolēnu pētījumu darbu “Vēro! Domā! Raksti! Dalies ar citiem!” konference. No Silenes pamatskolas šajā konferencē piedalījās 4. klases skolniece Gabriēla Hrapāne kopā ar sākumskolas skolotāju Tatjanu Domuļevu, darba tēma- “Cilvēks, kuram es gribētu līdzināties”.
Savā darbā Gabriēla raksta :”Jebkuram cilvēkam ir savi varoņi. Sociālās zinības stundās runājam par to, kuram cilvēkam mēs gribam līdzināties. Klasesbiedri sauca populārus cilvēkus– mūziķus, aktierus, sportistus, dažādu raidījumu vadītājus vai filmu varoņus.”
Gabriēla saprata, ka viņas galvenais elks un cilvēks, kuram grib līdzināties, ir viņas māsa Terēze Hrapāne. Gabriēla lepojas ar māsas sasniegumiem un panākumiem volejbolā.
2018. gada augusta beigās Terēze kopā ar Latvijas sieviešu izlasi piedalījās Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē volejbolā. Viņa parādīja ļoti labu rezultātu, kas ļāva tikt pie līguma ārzemju klubā. Terēze noslēdza profesionālas spēlētājas līgumu ar Francijas klubu “CSM Clamart”. Tagad viņas māsa dzīvo Parīzē. No laikraksta „Latgales laiks” publikācijas Gabriēla uzzināja, ka viņas māsu, Terēzi Hrapāni, šobrīd uzskata par vienīgo profesionāli Latvijas sieviešu volejbolistu vidū.
Darba secinājumā Gabriēla uzrakstīja: ”Es gribu līdzināties savai māsai, jo viņa prot pieņemt atbildīgus lēmumus un pārvarēt grūtības”.