DAUGAVPILS NOVADA PIRMAIS JAUNATNES GADA NOSLĒGUMA PASĀKUMS

13.janvārī Daugavpils novada Kultūras centrā notika pirmais jaunatnes gada noslēguma pasākums, kura laikā Izglītības pārvalde godināja tos, kas ir cītīgi strādājuši, lai jaunatnes darbs novadā ietu augšup.

Vakara gaitā tika pasniegtas balvas četrās nominācijās, sveikti 2016. gada intelektuālo spēļu uzvarētāji un konkursa “Mans novads Latvijā” dalībnieki.

Paldies par pašaizliedzīgo un profesionālo darbu nominācijā “Gada jaunatnes darbinieks” tika teikts Inārai Lapkovskai no Skrudalienas, Viktoram Petaško no Sventes un Jānim Briškam no Višķiem.

Pasākuma izskaņā balvas nominācijā “Gada izrāviens” tika pasniegtas Skrudalienas, Medumu un Naujenes pagasta jauniešiem.

Savukārt balvas konkursā “Mans novads Latvijā”, kas norisinājās visa gada garumā, pasniegtas Skrudalienas, Medumu, Līksnas, Kalkūnes un Biķernieku pagasta jauniešiem. Šajā konkursā no Skrudalienas pagasta piedalījās Jeļena Andrule, Ilja Jakimovičs, Viktorija Ževneroviča un Rita Laskina.

Paldies visiem pozitīviem, aktīviem, radošiem, sportiskiem, atsaucīgiem mūsu pagasta jauniešiem. Ticu, ka esam spējīgi arī turpmāk ražīgi un aktīvi strādāt un veiksmīgi īstenot savas neizsīkstošās idejas. Zinot, ka mūsu pagastā ir ļoti uzņēmīgi, atraktīvi un atbildīgi jaunieši, esmu pārliecināta, ka mums viss izdosies.

“Ir jādzīvo un vairāk jāuzsver un jāizceļ labais, no visa negatīvā pēc iespējas ātrāk jāatvadās. Mēs esam tas, kas ir mums apkārt, un mēs esam tur, kur mēs gribam būt.” Jana Duļevska, latviešu aktrise

Informāciju sagatavoja jaunatnes lietu atbildīgā Ināra Lapkovska