E-prasmju nedēļa Silenes pamatskolā

Pēdējā marta nedēļā visā Latvijā notika e-prasmju nedēļa. Silenes pamatskolā notika dažādi pasākumi. Nedēļas mērķis bija attīstīt skolēnu radošās spējas, uzmanību, prasmi lietderīgi un droši strādāt e-vidē.
2.-4.klašu skolēni piedalījās spēlēs “Atrodi 10 atšķirības” un “Pazle “. Visuzmanīgākās bija Jelizavete Stolbova, Veronika Boldovško, Gabriēla Hrapāne. Visātrāk salika pazles Artjoms Andruļs, Zoja Mickeviča, Maksims Laskins. Bērni iepazīstinājās ar dažādām izzinošām spēlēm saitē www.drossinternets.lv.
5.-9. klašu skolēni sacentās spēlēs “Car Logo Puzle”  un “ Dream Pet Link” . Uzvarēja 6.un 8.klašu skolēni. Uzvarētāji parādīja, ka viņi prot strādāt komandā un e-vidē. Atkārtojām  noteikumus par internetdrošību.  Vēl  skolēni veidoja multfilmas, izmantojot saiti www.drossinternets.lv.  Bērni saprata, cik pacietīgs ir šis  darbs !
29.03. informātikas skolotājā Eleonora Griškjāne informēja skolotājus par saiti www.drossinternets.lv. Parādīja iespējas izmantot tās materiālus stundās un ārpusstundu darbā, vecāku sapulcēs, atgādināja par drošību .

Labākie darbi un uzvarētāji tika apbalvoti.