Futbola čempionāts

Silenes pamatskolas sporta zālē no 15. novembra līdz 20.decembrim noritēja Skrudalienas pagasta telpu futbola čempionāts.

Čempionātā startēja sešas komandas, finālam kvalificējās 4 komandas – Skrudaliena, Svente, Demene, LuxBerry ( Daugavpils).  Finālsacensībās, kur netika ņemti vērā pirmā posma savstarpējie spēļu rezultāti, intriga saglabājās līdz pēdējai minūtei. Par pirmo vietu sacentās “ Skrudaliena” un “ LuxBerry” un spēle beidzās ar rezultātu 1:1.Un tikai pēc soda metieniem tika noteikts uzvarētājs.

Rezultātā lielo kausu un zelta medaļas ieguva mājinieki  Skrudalienas pagasta komanda, otrā vietā  “LuxBerry” un trešajā vietā ierindojās komanda “Demene”.

Par turnīra labāko sargu tika atzīts Andrejs Makarovs ( “LuxBerry”), labāko uzbrucēju Jevģenijs Kiseljevs ( “LuxBerry”), labāko vārtsargu Jevgenijs Lazarevs ( “ Skrudaliena”) un par  labāko spēlētāju tika apbalvots Maksims Sinicins ( “Skrudaliena”), bet par sacensību rezultatīvāko futbolistu kļuva Stass Gejkins  no Demenes, kura kontā 19 gūti vārti.

Skrudalienas pagasta sporta organizatore pateicas Skrudalienas pagasta pārvaldei par finansiālo atbalstu un Viktoram Servutam par palīdzību čempionāta organizēšanā. Šajā turnīrā sportisti iepriecināja līdzjutējus, demonstrējot laba līmeņa futbolu.