Labākie lasītāji

Gada gaidītākie un viennozīmīgi burvīgākie svētki ir Ziemassvētki. Neskatoties uz to, ka vakaros agri paliek tumšs, šie svētki tik un tā paliek paši gaišākie. Pateicoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, pilsētas un ciemati kļūst pasakaini skaisti – izgaismotās ielas, izrotātās eglītes, dekorācijas liek aizmirst ikdienas rūpes un iegrimt svētku atmosfērā.

Šajā laikā ikvienam sirdī iedegas cerība un gaidas pēc Ziemassvētku brīnuma, cilvēki kļūst labsirdīgāki un priecīgāki. Tas ir lielisks laiks, lai paveiktu kādu labu darbu, iepriecinātu radiniekus, vecvecākus, tuvākos un tālāko draugus. Tas ir īstais brīdis, lai piepildītu savus un citu cilvēku sapņus, gūt prieku no saņemšanas un dāvināšanas.

Tāpēc Skrudalienas pagasta Silenes bibliotēka un Skrudalienas nodaļa gada beigās apbalvo labākos lasītājus. Diemžēl COVID 19 ierobežojumu dēļ lasītāju apmeklējums samazinājās, īpaši starp bērniem, bet tomēr Ziemassvētku gaidīšanas laikā ir īpaši patīkami saņemt dāvanas. Tāpēc paldies visiem lasītājiem, bet labāko gaida dāvanas bibliotēkā, kurus var saņemt bibliotēkas darba dienās. Gaišus un priecīgus Ziemassvētkus! Lai piepildās sapņi!

labāko lasītāju saraksts