Melnās piektdienas jautrības

29 novembrī Skrudalienas pagasta Silenes kultūras namā notika novada jauniešu pasākums Black Friday.

Melnās piektdienas ietvaros jauniešiem no  citiem pagastiem tika uzdots mājasdarbs, izveidot kādas preces reklāmu humoristiskā stilā un atvest līdzi izdomātu “sava pagasta valūtu’’.
Vakara sākumā jaunieši no Medumu, Salienas , Sventes , Demenes un , protams, Skrudalienas pagastiem ielauzās zālē kā jau veikalos, kad tiek atklāta Melnā piektdienas izpārdošana.
Lielā pūlī jaunieši ieskrēja zālē, kur cīnījās par labākām vietām. Pasākuma laikā jaunieši piedalījās izsolē , kur izsoles priekšmets bija katra pagasta priekšnesums. Ar sava pagasta valūtu, kuras kurss bija 1:1, pagasti cīnījās par sev vislabāk iepatikušos priekšnesumu.
Šādā veidā tika novērtēti priekšnesumi. Protams, šī nebija vienīga aktivitāte. Starp priekšnesumiem notika spēle, kur diviem pārstāvjiem no katra pagasta vajadzēja atrast kastē, kas pilna ar avīžu strēmelēm, 8 konfektes. Kaut gan  tas izskatās viegli, tomēr, jauniešiem nācās papūlēties.
Pasākuma noslēgumā atbraukušās komandas saņēma suvenīrus, kurus pašu  rokām izgatavoja Skrudalienas pagasta jaunieši.
Vakars turpinājās un noslēdzās ar diskotēku.
Vislielākais paldies Skrudalienas  pagasta jauniešiem Iljam Jakimovičam, Monikai Hrapānei, Sergejam Jermolajevam, Valerijam Matuļam, Jekaterīnai Jakimovičai un Guntaram Velikam  par ieguldīto darbu pasākuma īstenošanā.

Paldies arī mūsu ciemiņiem, kuri atbrauca pie mums un izbaudīja Melnās piektdienas jautrību.

Paldies pagasta pārvaldei par finansiālu atbalstu.