Mūsu dārgie absolventi!

Šie svētki ir spilgts un aizraujošs notikums visiem klātesošajiem. Tas ir svarīgi mums, skolotājiem, kuriem katrs izlaidums ir pagrieziena punkts. Galu galā mēs esam tik daudz piedzīvojuši kopā. Šķiroties no jums, mēs izjūtam skumjas, bet tajā pašā laikā lepnumu par katru no jums.

Šie svētki ir svarīgi vecākiem, kuri 9 gadus priecājās par savu bērnu panākumiem, uztraucās par viņiem, atbalstīja viņu neveiksmēs un daudz ko darīja, lai šī diena būtu patiesi svinīga. Un, protams, tas ir svarīgi šo svētku varoņiem.

Cilvēks dzīvē izlemj savu ceļu, pat ja viņš kādam seko. Mēs, jūsu skolotāji un vecāki, centāmies palīdzēt jums izvēlēties savu ceļu, palīdzējām jums meklēt zināšanas, atbalstījām grūtās izvēles brīžos, un dažreiz mēs nolikām salmiņus, lai mīkstinātu sitienus. Mēs esam pārliecināti, ka jūsu skolā iegūtās zināšanas būs pieprasītas!

Mēs ceram, ka slāpes pēc zināšanām, centība un apņemšanās sevi pilnveidot palīdzēs jums kļūt par veiksmīgiem cilvēkiem. Tāpēc – tikai uz priekšu! Mēs esam ļoti lepni, ka jūs mācījāties šeit, Silenes pamatskolā. Mēs ceram, ka arī jūs esat iecienījuši šo māju un jums tā pietrūks.

Skolas durvis jums vienmēr būs atvērtas!

Direktore Tatjana Klopova