Sākumskolas nedēļa “Lieldienas gaidot”

No 11. aprīļa līdz 14.aprīlim skolā norisinājās sākumskolas nedēļa “Lieldienas gaidot”. Sākumskolā gan bērniem, gan skolotājiem tas ir laiks, kad izbaudīt mācību darbu interesantāk, praktiski darbojoties, pētot un eksperimentējot.

  1. – 4. klases skolēniem bija iespēja  parādīt savas zināšanas un radošumu, pielietot savas prasmes dažādās aktivitātes. Skolotāji sagatavoja un novadīja daudz interesantu un daudzveidīgu stundu. Sākumskolas nedēļu sākumskolas skolēni izdzīvoja caur dažādām spēlēm un rotaļām.

Matemātikas stundās bērniem tika piedāvātas  darba lapas ar loģiskiem ,interesantiem uzdevumiem, kuras izpildot viņi demonstrēja savas zināšanas gan saskaitīšanā, gan reizināšanā.
Latviešu valodas stundās  1.-2. klašu skolēni veidoja grāmatiņu pēc  latviešu tautas pasakas “Zelta oliņa” ,bet dizaina un tehnoloģiju stundās no papīra veidoja “Lieldienu zaķi”.
Mūzikas skolotāja Anna Gurkovska mūzikas stundās dziedāja kopā ar skolēniem Lieldienu  dziesmas “Cip, cip cālīši”, “Olu tracis Lieldienās”  un  spēlēja spēli “Man ir”.
Otrdien 12.aprīlī 1.-4.klašu skolēni kopā ar skolotājiem Aleksandru Puzirevski un Tatjanu Domuļevu Zaļās ceturtdienas gaidās apmeklēja Augšdaugavas novada, Ilūkstes pilsētas, Sporta skolas Sporta centra peldbaseinu. Jautra kompānijā pavadītie brīži baseinā deva sparu jaunai darba dienai. Savukārt kopīgas aktivitātes ūdenī palīdzēja relaksēties, kā arī sagādāja pozitīvas emocijas gan skolēniem gan skolotājiem.
Trešdien 13.aprīlī sporta zālē notika Lieldienu sacensības. Skolēni sadalījās divās komandās un sacentās savā starpā. Lai gan gaisotne bija draudzīga, tomēr cīņa izvērtās ļoti saspringta, jo katra komanda gribēja uzvarēt.
Ceturtdien 14.aprīlī pagarinātas grupas laikā kopā ar skolotāju Tatjanu Domuļevu 1. -4. klašu skolēni apmeklēja Silenes bibliotēku. Bērni veidoja Lieldienu atklātnes un saņēma no zaķa Lieldienu olas, spēlēja vārdu spēles, mīnēja mīklas. Paldies bibliotekārei Eleonorai Griškjānei par interesantam un aizraujošam aktivitātēm.
Paldies visiem sākumskolas skolotājiem un skolēniem par ieguldīto darbu un neaizmirstamu noskaņojumu pirms Lieldienām!

Sākumskolas skolotāja Tatjana Domuļeva