Silenes pamatskolas pirmsskolas grupas izlaidums

Ar aktīvu rosību un priecīgu satraukumu tika pavadīta 28. maija diena, kad Silenes pamatskolas pirmsskolas grupa “Bitītes” svinēja izlaidumu – iestādi absolvēja četri bērni: Angeļina, Anastasija, Daniils un Sofija . Rīts sākas ar saules stariem logos, svētku rotā sapostu bērnudārzu, siltumu, gaismu un prieku, kas iemājo katra bērna sirsniņā. Pirmais izlaidums ir īpaši svētki gan bērniem, gan viņu vecākiem. Jūsu mazais bērns pēkšņi izaudzis jau tik liels un gatavs doties skolas gaitās, bet jūs, mīļie vecāki, noteikti vēl kā vakar atceraties sava bērna pirmos solīšus, pirmos vārdiņus, pirmās asaras…Bet kā jau mēs zinām, laiks taču mīl steigties, steigties un nu ir aizsteidzies līdz šim skaistajam brīdim – izlaidumam. Ik mirkli priecāsimies par bērnu sasniegumiem, jo viņiem tie ir ārkārtīgi svarīgi, lieli un nozīmīgi notikumi. Mūsu izlaidumniekiem ir priecīgs prāts, jo viņi jau ir izauguši no bērnudārznieku vecuma un visas viņu domas lido skolas virzienā.

Pedagogi ar bērniem izlaidumam bija cītīgi gatavojušies. Topošie skolēni parādīja savas prasmes – vecākus un visus pārējos viesus  priecēja ar sirsnīgu koncertu- ar skaistām dziesmām un dejām. Bērni parādīja, ka zina daudz un ir jau gatavi doties uz skolu. Skanēja mīļi vārdi vecākiem un pedagogiem. Absolventi saņēma apliecību par pirmsskolas beigšanu, dāvanas no mūsu direktores, kā arī no vecākiem.

Paldies visiem darbiniekiem, kuri deva savu ieguldījumu šajā grūtajā, atbildīgajā un reizē interesantajā darbā!   Novēlam nākamajiem skolēniem, lai “Bitītēs” pavadītais laiks paliek atmiņā kā skaists bērnības piedzīvojums, lai saulaina vasara, lai 1.septembrī ir drošs solis uz skolu, labas sekmes, jaukas skolotājas un brīnišķīgi draugi! Vecākiem- lai spēks, izturība un mīlestība!

Pirmsskolas grupas skolotāja Diāna Krasiļņikova