Šūpojamies dziesmās-18

10.jūnijā Silenes KN jau desmito jubilejas reizi izskanēja dziesmu saiets „Šūpojamies dziesmās – 18”. Dziesmu saiets tika veltīts Latvijas valsts simtgadei un Vispārējiem  Dziesmu un Deju svētkiem, kuros piedalīsies arī mūsu vokālais ansamblis “Līgaviņas” .
Pasākumu vadītājas J.Hrapāne un T.Klopova  stāstīja par Dziesmu svētku vēsturi, par mūzikas un dziesmas nozīmi cilvēka dzīvē. Vokālie ansambļi  izrotāja stāstu  ar savām dziesmām, kuras skanēja gan latviešu , gan krievu , gan poļu , gan ebreju valodās.
Pasākuma noslēgumā pagasta pārvaldes vadītāja Betija Ivanova apsveica visus pasākuma dalībniekus ar jubileju, pieminot, ka prieks, kas dalīts ar labiem draugiem, ir dubultais, pateicās par skaistajām dziesmām, par ilggadīgo sadarbību un pasniedza dalībniekiem  dāvanas .
Arī Daugavpils novada domes deputāti Valerijs Hrapāns un Edgars Kucins uzstājās ar apsveikuma un pateicības vārdiem.
Esam pateicīgi visiem saieta dalībniekiem,  vokālajiem ansambļiem ”Dzirkstelītes”, „Melodija”, „Mrija”, „Prieks”, „Romaška”, ‘Aizturi elpu”, „Devčata”, ‘Mazel Tov”, ‘Līgaviņas”.
Īpaši gribas izteikt pateicību S.Mole, kura desmit gadus atpakaļ ļoti veiksmīgi izstrādāja projektu, kurš  bija sākums skaistiem dziesmu un draudzības svētkiem  – dziesmu saietam „Šūpojamies dziesmās”
FOTOGALERIJA